Hakkımızda

Hakkımızda merak ettiklerinizi okuyabilirsiniz! Çalışan iş elbiseleri olarak sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Biz Kimiz

Çalışan iş elbiseleri olarak 22 yıldır profesyonel ve konusunda uzman kadromuz ile Türkiye geneline toptan ve perakende iş elbiseleri hizmetleri sunmaktayız. Aşçı Kıyafetleri, Aşçı Önlükleri, Garson & Komi Kıyafetleri, İş Kıyafetleri, Otel & Restaurant Kıyafetleri, İş Gömlekleri, İşçi Yelekleri, İşçi Önlükleri, İş Tulumları, İşçi Takım Elbiseleri, İş Kazakları, İş Üniformaları, İş Takımları, Temizlik Elbiseleri, Hastane Önlükleri, Güvenlik Kıyafetleri, Okul Kıyafetleri, İşçi Baretleri, İşçi Ayakkabıları ve birçok işçi kıyafetinin imalatını yapmaktayız.

Temel Değerlerimiz

Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmeti benimsiyor, temel değerlerimiz doğrultusunda hareket ediyoruz. 

Kaliteli Hizmet

Yapılan iş ne olursa olsun kaliteli bir hizmet vermeyi benimsiyoruz. Verdiğimiz hizmeti sonuna kadar destekliyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Hedeflerimiz ve verdiğimiz hizmetlerde müşteri memnuniyetine önem veriyoruz. Geri dönüşleri takip ediyor ve kendimizi her zaman geliştiriyoruz.

Güvenirlik

Yurt içi ve yurt dışı yaptığımız ticaretlerde benimsediğimiz değerlerden birisi güvenilir ve şeffaf olmaktır. Tüm süreci şeffaf bir şekilde aktarıyoruz.

Esnek Zamanlama

Verdiğimi hizmeti en kısa sürede, kaliteli bir şekilde zamanında teslim etmeyi benimsiyor ve buna göre planlama yapıyoruz.

Uygun Fiyat Politikası

Uygun fiyat politikamız ile her zaman şeffaf oluyoruz. Piyasada fırsatçılğı tasvip etmiyor ve temel değerlerimize göre hareket ediyoruz.

Toptan Özel Teklif

Toptan alımlarda size özel bir teklif oluşturuyoruz. Kaliteli ve uygun fiyat politikalarımızı benimsiyoruz. Tüm süreci şeffaf bir şekilde aktarıyoruz.

Misyonumuz

Toplumdaki ihtiyaca yönelik herkese yüksek kalitede hizmet sunmak, iş elbiseleri sektöründe iş imkanı yaratarak ülkemize hizmet etmek, kadromuzun sürekli gelişmesini ve güven içinde mutlu çalışmasını sağlamak.

Vizyonumuz

Uluslararası platformda tanınan, dünya standartlarında, çağdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden, diğer sağlık kuruluşları tarafından örnek alınan sağlık kurumu olmak. Yurt içinde ve yurt dışında tüm hastalarımıza en yüksek kalitede eşit bakım hizmeti veren, hastalarımızın kendilerine güven içinde hissettikleri ve tüm beklentilerinin karşılandığı sağlık kurumları zinciri oluşturmak.

Fiyat Teklifi Alabilirsiniz!

En uygun fiyat teklifi almak için şimdi iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Arayın