Sıkça Sorulan Sorular

İş elbiseleri ile ilgili merak ettiklerinizi buradan bulabilirsiniz. Aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Bizlere yönelen en çok soruları sizler için derledik. Aklınıza takılan her soruyu sorabilirsiniz. Sizlere daha iyi hizmet vermek için çalışıyoruz.

İş elbiseleri alınırken en önemli noktalar; rahatlık, fiyat, kalite ve renk dörtlüsüdür.

İş önlükleri dikilirken mutlaka kalıplara uygun olmasına dikkat edilmelidir. Bazen bayan ve erkeklere göre kalıplar değişmektedir. Böyle durumda, mutlaka erkek ve bayanlar için uygun kalıplar kullanılmaktadır. Beden ölçüleri de dikim kalitesine etki etmektedir. Bu nedenle, beden ölçüleri çok iyi şekilde alınarak, dikim yapılmalıdır. Dikim kalitesini gösteren bir diğer husus, kumaş kalitesidir. Bir kumaş ne kadar kaliteli olursa dikim de kumaş üzerinde kaliteli şekilde duracaktır.

“İş önlüğü nasıl dikilir?” sorusu daha çok imalatçı ve tekstil atölyeleri ile ilgili bir sorudur. İş önlükleri sektörler arasında değişim gösterse de kalıp olarak genelde aynı kalıplar kullanılmaktadır. Yani bir öğretmen iş önlüğü, özel kurumlarda renk değiştirse de model olarak hep aynı kalıp kullanılmaktadır. Yine iş pantolonları ya da iş montları belli kalıplar doğrultusunda dikilmektedir.

Burada dikkat edilmesi gereken en önemli konu ise iş elbiselerinin mevsimsel işin niteliğine göre uygun kumaşın kullanılması gerekmektedir. Örneğin; Yaz aylarında kullanılacak profesyonel iş elbiseleri pantolonlar için 16/12 Gabardin kumaş kullanılması gerekirken, iş tişörtlerinde ise %100 pamuklu kumaşlar tercih edilmelidir.

Değerli ziyaretçilerimiz öncelikle çalışma  şartlarına uygun olarak alacağınız kışlık iş pantolonu mutlaka 7/7 Gabardin dediğimiz kumaştan olması gerekmektedir. Nedeni ise %100 pamuk özelliği sayesinde kullanım esnasında nefes alabilir olduğundan terletme  yapmaz ve pamuk özelliğiyle size rahat kullanım sağlamaktadır. 
 
İş pantolonlarında yer alan fosfor geceleri ışık karşısında parlamakta ve pantolonu kullanan personelin yerini belli etmektedir. Bu sebeple iş güvenliği açısından büyük bir öneme sahip olan fosforlu iş pantolonları, görüş seviyesinin ve mesafesinin en az seviyeye indiği gece saatlerinde iş güvenliği ve fark edilme açısından kullanılan, bu amaçla üretilen iş elbisesi ürünleridir. Birbirinden farklı modelleri, tasarımları ve renkleri bulunan fosforlu iş pantolonlarına Çalışan İş Elbiseleri firması aracılığı ile uygun fiyat teklifleri ve ödeme imkanları ile ulaşmak mümkündür.
 

Fiyat Teklifi Alabilirsiniz!

En uygun fiyat teklifi almak için şimdi iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Arayın